İNSAN KAYNAKLARI

Açık pozisyonları görmek ve iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Just Spare Parts İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Müşterilerine en uygun ve en yeni teknolojileri, en hızlı şekilde sunmayı ilke edinen Just Spare Parts, insan kaynakları politikalarını da bu hedefler doğrultusunda oluşturmaktadır. Just Spare Parts İnsan Kaynakları, önceliğine ve odağına “İnsan”ı alan, süreçlerini bu bakış açısıyla inşa ederek uygulamayı ilke edinen bir çalışma sistemini benimsemektedir. Şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda; kurum kültürüne uygun, görevin gerektirdiği yetkinliklere ve sorumluluğa sahip, vizyoner, topluma, çevreye duyarlı insan gücü ihtiyacını karşılamak; bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamak insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Bu temel doğrultusunda çalışanlarımızın, sürekli gelişimi amaç edinmelerini sağlamak; yaptıkları işten keyif duyacakları, inisiyatif kullanacakları, ekip çalışması ve aidiyet duygusunu güçlendirecek çalışma ortamı sunmak, fırsat eşitliği yaratmak, şeffaf bir yönetim anlayışı izlemek ve bunun sonucunda kalite ve verimliliği arttırmak en önemli hedefimizdir.

Just Spare Parts İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

SEÇME VE YERLEŞTİRME

Just Spare Parts takım oyununa inanan, dolayısıyla aynı hedefe koştuğu, bu takımın üyesi olmaktan her zaman mutlu olan, yenilikçi, proaktif, yüksek performanslı, kendini geliştirmeyi yaşam biçimi edinmiş, içinde yer aldığı toplum ve çevreye duyarlı bireyleri organizasyona katmak üzere bir işe alım süreci uygulamaktadır.

Just Spare Parts SEÇME VE YERLEŞTİRME

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Just Spare Parts aktif ilanlarına, Kariyernet web sitesinden ulaşılabilmektedir. Genel başvuru yapmak için ise info@justspareparts.com.tr mail adresine özgeçmiş ileterek başvuru yapılabilmektedir.

Just Spare Parts NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım süreci personel ihtiyacının oluşması ve bu ihtiyaç için başvuruların ilan üzerinden ya da genel başvurular yoluyla toplanması ve değerlendirmesi ile başlamaktadır. Başvuruların toplanması ve değerlendirilmesinin ardından uygun bulunan adaylarla ön görüşme organizasyonları yapılmaktadır. Şirketimiz içerisinde yer alan bazı görevlerimiz için ise proje ve sunum aşamaları görüşme süreçlerimize eklenmektedir. Bu süreçlerde olumlu değerlendirilen adaya iş teklifi yapılarak süreç sonlandırılmaktadır.

Just Spare Parts İŞE ALIM SÜRECİ
Pozisyon Şehir Başvuru
Depo Elemanı İstanbul (Anadolu) Başvur
Veri Giriş Elemanı İstanbul (Anadolu) Başvur
Muhasebe Stajyer İstanbul (Asya) Başvur